Małpka na gałęzi grafika japońska

Niezwykła japońska rycina przedstawiająca małpkę zwieszającą się z gałęzi. Grafika do wnętrza w stylu orientalnym lub vintage. Zachęcamy do stworzenia kompozycji ściennej złożonej z różnych obrazków z naszej  kolekcji japońskiej.

Opis

Grafika we wschodnim stylu skomponowana przez Picturini. Jej elementem centralnym jest oryginalna ilustracja, której autorem jest japoński artysta Ohara Koson. Rycina wykonana została przez niego techniką kolorowego drzeworytu i przedstawia małpkę zwieszającą się z gałęzi. Wzdłuż jej wyciągniętej łapki umieściliśmy inspirowane Japonią znaki, podkreślające charakter kolażu. Dzieło “Małpka i odbicie księżyca” pochodzi z kolekcji Rijskmuseum, znajdującego się w Amsterdamie.

Zestaw grafik japońskich z naszej kolekcji pozwala na skomponowanie wyjątkowej dekoracji na ścianę do wnętrza w stylu japońskim. Obraz na ścianę “Małpka na gałęzi” może zostać połączony na przykład z Trzema wróbelkami lub Gęsią – wszystkie obrazy z kolekcji tworzą spójną całość.

Zainspiruj się Krajem Kwitnącej Wiśni podczas tworzenia aranżacji swojego domu! Przeczytaj Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i poznaj trendy i sposoby pozwalające na urządzenie wnętrza w japońskim stylu. Obrazy na ścianę w stylu japońskim z kolekcji Picturini pomogą Ci wykończyć wnętrze.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,