Leżący tygrys grafika japońska

Grafika ścienna w japońskim stylu przedstawiająca leżącego tygrysa. Obrazek z wewnętrzną ramką ma dodatkowe efekty postarzające i dekoracyjne elementy w orientalnym stylu.

Opis

Ilustracja na ścianę w japońskim stylu. Jej elementem centralnym jest japońska rycina, której twórcą jest artysta Ohara Koson. Grafika wykonana została przez niego metodą kolorowego drzeworytu i przedstawia odpoczywającego tygrysa. Stylizowane na japońskie znaki podkreślają kolor pasków wielkiego kota. Dzieło “Tygrys” pochodzi z początku XX wieku i znajduje się w kolekcji Rijskmuseum.

Zestaw grafik japońskich Picturini pozwala Ci na skomponowanie niezwykłej, stylizowanej dekoracji na ścianę do wnętrza inspirowanego Japonią. Obraz na ścianę “Leżący tygrys” możesz połączyć na przykład z Trzema wróbelkami lub “Białym królikiem – wszystkie obrazy z kolekcji do siebie pasują.

Zainspiruj się stylem japońskim podczas tworzenia projektu swojego wnętrza! Zapoznaj się z artykułem Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i poznaj trendy i pomysły pozwalające na urządzenie wnętrza we wschodnim stylu. Obrazy na ścianę w stylu japońskim dopełnią dzieła!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,