Gęsi grafika japońska

Grafika przedstawiająca dwie gęsi. Japońska rycina umieszczona na postarzanym tle i ozdobiona elementami w orientalnym stylu. Obrazek na ścianę do wnętrza inspirowanego Kwiatem Kwitnącej Wiśni.

Opis

Na tej ilustracji wyeksponowaliśmy malarskie dzieło autorstwa japońskiego malarza o imieniu Ohara Koson. Jest to grafika przedstawiająca dwie białe gęsi o pomarańczowych dziobach. Obraz “Dwie gęsi pod drzewem bananowym” znajduje się w zbiorach amsterdamskiego Rijskmuseum. U góry obrazka wkomponowaliśmy stylizowane na japoński napis symbole, podkreślające charakter dekoracji.

Kolekcja grafik japońskich ze zbiorów Picturini pozwala na stworzenie kompozycji ściennej w każdym nowoczesnym wnętrzu inspirowanym Krajem Kwitnącej Wiśni. Obraz na ścianę “Gęsi” możesz połączyć na przykład z Jeleniem i sarną albo Leżącym tygrysem.

Wprowadź japoński styl w swoim domu! Przeczytaj artykuł Picturini Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i poznaj pomysły na urządzenie wnętrza inspirowanego wschodnią kulturą i sztuką. Obrazy na ścianę w stylu japońskim gwarantują wprowadzenie odpowiedniego klimatu do aranżacji.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,