Trzy wróbelki grafika japońska

Obrazek na ścianę do wnętrza inspirowanego Japonią. Ilustracja przedstawiająca trzy wróbelki siedzące na gałęzi, z liśćmi rośliny i niebieskim wiszącym kwiatem.

Opis

Grafika na ścianę do salonu, sypialni lub jadalni w japońskim stylu. Przedstawia japońską rycinę, której twórcą jest wschodni artysta Ohara Koson. Grafika wykonana została przez niego metodą kolorowego drzeworytu i przedstawia trzy wróbelki siedzące na gałęzi. Z ramki zwiesza się błękitny kwiat – wyglada jak żywy! Dzieło “Wróble” powstało na początku XX wieku i można je zobaczyć w kolekcji Rijskmuseum.

Zestaw grafik japońskich Picturini pozwala Ci na skomponowanie niezwykłej, stylizowanej dekoracji na ścianę do wnętrza inspirowanego Japonią. Obraz na ścianę “Trzy wróbelki” możesz połączyć na przykład z Leżącym tygrysem lub “Białym królikiem, by stworzyć swoją prywatną japońską galerię obrazów.

Zainspiruj się stylem wschodnich wnętrz podczas tworzenia projektu swojego domu! Przeczytaj koniecznie Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i poznaj niezwykłe stylizacje pozwalające na urządzenie wnętrza we wschodnim typie. Obrazy na ścianę w stylu japońskim pomogą Ci stworzyć projekt idealny!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,