Oliwki obraz prowansalski

Obraz na ścianę w stylu prowansalskim przedstawiający gałązki oliwek. Postarzające akcenty i detale charakterystyczne dla rycin vintage.

Opis

“Oliwki” to grafika na ścianę prosto z prowansalskiego wnętrza. Oryginalna ilustracja pochodzi z przełomu XV i XVI wieku i znajduje się w kolekcji holenderskiego Rijskmuseum. Jej autorem jest Anselmus Boëtius de Boodt. Botaniczna rycina w staromodnym stylu przedstawia trzy liściaste gałązki, na których wiszą czarne oliwki.

Grafika ma jasne tło w kremowym odcieniu i czarne ramki wewnętrzne, nadające efektu trójwymiarowości. Ozdobiona jest dodatkowo akcentami w typie starej papeterii. Czarna rama postarzana lub biała rama postarzana podkreślają styl vintage grafiki “Oliwki”. Taka rycina to wymarzony akcent we wnętrzu jako obraz na ścianę do salonu w stylu prowansalskim lub grafika do sypialni urządzonej w klimacie shabby chic.

Rośliny i zioła są popularnym motywem w aranżacjach inspirowanych stylem prowansalskim! Przeczytaj nasz artykuł “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza“. Znajdziesz w nim więcej pomysłów na urządzenie przytulnego, ciepłego i pełnego energii domu z akcentami vintage.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

 

 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,