Ptak drapieżny grafika japońska

Japońska grafika przedstawiająca jastrzębia siedzącego na gałęzi sosny. Obrazek na ścianę ozdobi wnętrze w stylu orientalnym lub vintage jako indywidualna dekoracja albo jako element kompozycji ściennej.

Opis

Grafika skomponowana przez Picturini, której elementem centralnym jest oryginalna japońska rycina – jej autorem jest Ohara Koson. Grafika wykonana została przez niego techniką kolorowego drzeworytu – drapieżny ptak siedzi na gałęzi sosny. U dołu cała kompozycja ozdobiona jest inspirowanymi Japonią znakami, podkreślając charakter dekoracji. Dzieło “Jastrząb siedzący na gałęzi sosny” pochodzi z kolekcji Rijskmuseum w Amsterdamie.

Seria grafik japońskich z naszej oferty umożliwia skomponowanie wyjątkowej dekoracji na ścianę do wnętrza w japońskim stylu. Obraz na ścianę “Ptak drapieżny” może zostać połączony na przykład z Jeleniem i sarną lub Białym królikiem – wszystkie obrazy z zestawu tworzą spójną całość.

Zainspiruj się stylem japońskim podczas tworzenia aranżacji wnętrza! Przeczytaj nasz tekst Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i wprowadź do swojego domu ponadczasowy ład i porządek. Obrazy na ścianę w stylu japońskim sprawią, że wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,