Biały królik grafika japońska

Obrazek przedstawiający białego królika. Japońska rycina przeniesiona na postarzane tło i udekorowana elementami w japońskim stylu. W prawym rogu znajduje się oryginalna sygnatura.

Opis

Japoński obrazek na ścianę – na pierwszym planie biały królik pochodzący z oryginalnej japońskiej ryciny, znajdującej się w zbiorach amsterdamskiego Rijskmuseum. W wewnętrzną ramkę obrazka wkomponowaliśmy stylizowane na japoński napis znaki, które podkreślają wschodni charakter dekoracji.

Kolekcja grafik japońskich oferowanych przez Picturini pozwala na udekorowanie ściany w salonie, sypialni lub jadalni we wnętrzu inspirowanym Krajem Kwitnącej Wiśni. Obraz na ścianę “Biały królik” możesz połączyć na przykład z Gołębiami” lub Leżącym tygrysem. Stwórz zestaw obrazów na ścianę ze swoimi ulubionymi totemicznymi zwierzętami!

Z artykułu Picturini Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień dowiesz się, jak wprowadzić japoński styl w swoim domu, i poznasz pomysły na urządzenie wnętrza inspirowanego Japonią. Obrazy na ścianę w stylu japońskim Picturini pozwolą Ci na stworzenie idealnej, przytulnej aranżacji.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,