Jeleń i sarna grafika japońska

Przepiękna japońska grafika z rogatym jeleniem i schowaną za nim sarną. Zwierzęta stoją po pas zanurzone w zieleni. Obrazek dodatkowo udekorowany elementami w orientalnym stylu i postarzającymi efektami.

Opis

Grafika na ścianę do sypialni, salonu lub łazienki, wykończonych w japońskim stylu. Eksponuje przepiękną rycinę, której autorem jest Japończyk Ohara Koson. Malarz tworzył na przełomie XIX i XX wieku. Obrazek przedstawia rogatego jelenia zanurzonego w trawie i kryjącą się za nim sarenkę. Kompozycję uzupełniliśmy elementami dekoracyjnymi w stylu wschodnich napisów. Obraz “Para jeleni” jest obecnie w posiadaniu znajdującego się w Amsterdamie Rijskmuseum.

Zbiór grafik japońskich oferowanych przez Picturini pozwala na wybór najlepszych obrazów na ścianę do nowoczesnego wnętrza inspirowanego Japonią. Grafikę na ścianę “Jeleń i sarna” możesz połączyć na przykład z “Ptakiem drapieżnym lub “Wróblami łapiącymi muchę, by stworzyć swoją własną galerię obrazów w japońskim stylu.

Pokochaj styl rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni w domowych aranżacjach! Przeczytaj nasz artykuł Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i poznaj pomysły na urządzenie wnętrza w japońskim stylu.. Obrazy na ścianę w stylu japońskim dopełnią Twojego projektu!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,