Kogut i kura grafika japońska

Rycina japońska przedstawiająca czarnego koguta i białą kurę. Grafika na ścianę do wnętrza w stylu orientalnym lub vintage. Dodatkowe efekty postarzające nadają obrazkowi rustykalnych cech.

Opis

Wykonana metodą kolażową grafika, skomponowana z wykorzystaniem oryginalnej ryciny – jej autorem Ohara Koson. Ten obraz w stylu japońskim powstał pomiędzy 1900 – 1936 rokiem. Grafika jest wykonana techniką kolorowego drzeworytu. Czarny kogut z efektownym ogonem i czerwonym grzebieniem siedzi w towarzystwie kontrastowej, białej kury – niczym w symbolu Yin-Yang! Dzieło źródłowe pochodzi z kolekcji Rijskmuseum w Amsterdamie.

Seria rycin japońskich z naszej oferty pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju kompozycji na ścianę do wnętrza we wschodnim stylu. Obraz na ścianę “Kogut i kura” może zostać połączony na przykład z Jeleniem i sarną lub Białym królikiem – taki tryptyk podkreśli japoński styl we wnętrzu.

Zainspiruj się Japonią podczas tworzenia aranżacji wnętrza! Przeczytaj artykuł Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i wprowadź do swojego domu harmonię prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Obrazy na ścianę w stylu japońskim sprawią, że wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,