Wróble łapiące muchę grafika japońska

Ilustracja na ścianę do pomieszczenia w stylu japońskim przedstawiająca dwa wróble w locie, goniące muchę. Dekoracyjne znaki oraz efekty postarzające tła sprawiają, że grafika z powodzeniem ozdobi każde wnętrze w stylu vintage.

Opis

Grafika wykonana metodą kolażową z wykorzystaniem ryciny, której autorem jest Ohara Koson. Obraz w stylu japońskim został wykonany między 1900 – 1936 rokiem metodą kolorowego drzeworytu. Dwa ptaki, rozpędzone w locie, polują na owada. Dzieło pochodzi z kolekcji amsterdamskiego Rijskmuseum.

Seria japońskich rycin z oferty Picturini pozwala na stworzenie wyjątkowej, indywidualnej kompozycji na ścianę do wnętrza w orientalnym stylu. Grafika “Wróble łapiące muchę” może zostać zestawiona na przykład z Leżącym tygrysem lub Białym królikiem – taki tryptyk na ścianę gwarantuje podkreślenie wschodniej inspiracji w aranżacji.

Zainspiruj się stylem japońskim we wnętrzu! Przeczytaj nasz artykuł Styl Japoński. 8 esencyjnych zagadnień i wprowadź do swojego wnętrza wschodnią harmonię, ponadczasową estetykę i ład – prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Obrazy na ścianę w stylu japońskim będą w tym wypadku prawdziwą “wisienką na torcie”!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,