Marchew obrazek vintage

Rycina w stylu vintage przedstawiająca marchew, z dodatkowymi postarzeniami w formie subtelnych, brązowych gałązek. Obrazek na ścianę do kuchni retro i prowansalskiej.

Opis

Grafika w stylu rustykalnym, przedstawiająca dwie leżące marchewki. Oryginalna rycina została wykonana przez Anselmusa Boëtiusa de Boodt, uczonego pracującego na przełomie XVI oraz XVII wieku. W wewnętrzną ramkę grafiki wpisana została ramka zawierająca łacińską klasyfikację rośliny. Picturini dodatkowo ozdobiło ilustrację subtelnymi, brązowymi elementami w formie gałązek, przypominającymi szkic ołówkiem.

Rycina vintage “Marchew” to jedna z grafik z botanicznej kolekcji Picturini. Tworzy piękną, spójną kompozycję ścienną z innymi owocami oraz warzywami, na przykład Kapustą” lub “Czerwoną kukurydzą“. Stwórz własną galerię obrazków vintage i ozdób ścianę w jadalni w stylu prowansalskim!

Czujesz, że chcesz zainspirować się stylem vintage podczas tworzenia projektu swojego wnętrza? Urządź dom inspirowany w stylu prowansalskim! Przeczytaj artykuł Picturini “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza” i dowiedz się, jak wprowadzić styl rustykalny do swojej aranżacji.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,