Karczochy obraz prowansalski

Obraz w stylu prowansalskim przedstawiający karczocha, czyli rośliny popularnej w rejonie Morza Śródziemnego. Stylizowane tło i postarzana ramka sprawiają, że obrazek to stworzona na miarę dekoracja do wnętrza vintage.

Opis

“Karczochy” to grafika na ścianę do wnętrza w stylu prowansalskim. Grafika “Karczochy” pochodzi z kolekcji holenderskiego Rijskmuseum. Stylizowana na zabytkową rycinę botaniczną, przedstawia serce karczocha otoczone innymi elementami prosto z prowansalskiego ogrodu.

Plakat na ścianę ma jasne, beżowe tło, urozmaicone przez stylizowane napisy i oznaczenia. Jeżeli zdecydujesz się na obrazek “Karczochy” w postarzanej ramie czarnej lub białej, podkreślisz jego staromodny styl. Zachęcamy do zabawy kompozycją ścienną: zamiast decydować się na pojedynczy obraz, wybierz zestaw obrazów na ścianę w podobnym stylu i stwórz swoją indywidualną dekorację na ścianę. Obrazek stanowi komplet z grafikami na ścianę z serii “Oliwki” – możesz połączyć go w spójną całość z:

Obrazy przedstawiające rośliny, plakaty motyle, grafiki zwierzęta oraz przedruki starych map to dekoracje ścienne charakterystyczne także dla stylu kolonialnego. Przeczytaj koniecznie artykuł “Styl kolonialny we wnętrzach. 4-punktowy podręcznik aranżacji” i poznaj pomysły, wskazówki i inspiracje do stworzenia niezwykłego projektu dekoratorskiego.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,