Kukurydza obrazek vintage

Przyciągająca wzrok grafika vintage przedstawiająca rycinę z żółtą kukurydzą. Stylistyka jak z atlasu przyrodniczego i dodatkowe graficzne elementy dekoracyjne w formie brązowych gałązek.

Opis

Ilustracja w stylu vintage, przedstawiająca żółtą kolbę kukurydzy. Oryginalna grafika jest dziełem autorstwa Anselmusa Boëtiusa de Boodt, który działał na rzecz nauki na przełomie XVI oraz XVII wieku. W wewnętrzną ramkę obrazka na ścianę wpisana została linijka zawierająca łacińską klasyfikację zboża. Dodatkowo umieściliśmy na grafice postarzające elementy w formie gałązek, przypominających odręczny szkic.

Rycina na ścianę w stylu vintage “Kukurydza” pochodzi z przyrodniczej kolekcji Picturini. Stwórz wyjątkową kompozycję ścienną, wykorzystując inne obrazki z serii – zestaw “Kukurydzę” z “Kapustą” lub “Cukinią“. Taki tryptyk na ścianę to wymarzona dekoracja do jadalni urządzonej w stylu prowansalskim.

Jeżeli chcesz poznać i zainspirować się rustykalnym czarem we wnętrzach vintage, do których pasują obrazki z serii warzyw i owoców, przeczytaj koniecznie “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza“. W tym artykule opisujemy dokładnie, jak wyglądają wnętrza w stylu prowansalskim i podajemy pomysły na stworzenie własnej aranżacji!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,