Czerwona kukurydza obrazek vintage

Ilustracja przedstawiająca kolbę czerwonej kukurydzy, wykonana w stylu vintage. Wewnętrzna ramka prosto ze starego atlasu botanicznego i dekoracyjne brązowe gałązki stanowią rustykalne tło dla grafiki.

Opis

Przedstawiający ilustrację z czerwoną kukurydzą obrazek w prowansalskim stylu, pochodzi ze zbioru rysunków Anselmusa Boëtiusa de Boodt, powstałych na przełomie XVI i XVII wieku. Wykorzystując oryginalną rycinę, stworzyliśmy grafikę na ścianę w stylu vintage, uzupełniając klasyczny wygląd karty z atlasu o dodatkowe elementy dekoracyjne.

Grafika w stylu vintage “Czerwona kukurydza” komponuje się z pozostałymi obrazami w ramach na ścianę z naszej serii botanicznej. Można dowolnie je zestawiać, tworząc indywidualne kompozycje – na przykład zestawiając z “Kapustą czerwoną” albo “Cukinią“. Dzięki ujednoliconej szacie graficznej ograniczają Cię tylko indywidualne preferencje!

Zachęcamy Cię do zapoznania się z artykułem “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza“. Zawarliśmy w nim kluczowe informacje na temat rustykalnego nurtu aranżacyjnego we francuskim stylu i podpowiedzieliśmy, jak wprowadzić prowansalskie akcenty do swojego wnętrza!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,