Nieszpułka obraz prowansalski

Obraz prowansalski przedstawiający gałązkę nieszpułki zwyczajnej, rośliny z rodziny różowatych, popularnej m.in. w krajach śródziemnomorskich. Ciepłe barwy, tło w kolorze starego papieru oraz liczne efekty postarzające sprawią, że poczujesz się jak w słonecznej Prowansji.

Opis

“Nieszpułka” to obraz w stylu prowansalskim, który powstał na bazie ryciny pochodzącej z kolekcji holenderskiego Rijksmuseum. Rysunek przedstawia gałązkę wraz z liśćmi, owocami i kwiatami. Ten szkic vintage stworzył Anselmus Boëtius de Boodt w latach 1596-1610. Artysta zastosował technikę akwareli w połączeniu z kredą i ołówkiem.

Oryginał ilustracji został przez Picturini wzbogacony o liczne ozdobniki, postarzenia oraz celowe niedoskonałości. Obraz nie tylko zachował charakter rękodzieła, ale jeszcze lepiej zaznacza staromodny styl ryciny, pasującej do wnętrz vintage. Wewnętrza ramka – delikatna, podwójna obwódka – doskonale podkreśla motyw i powoduje, że obraz nie potrzebuje dodatkowego passe-partout.

Plakat w postarzanej ramie “Nieszpułka” świetnie będzie pasować do pomieszczeń urządzonych w stylu prowansalskim, toskańskim, vintage czy rustykalnym. Ten zabytkowy obrazek udekoruje nie tylko salon czy jadalnię – uatrakcyjni również wystrój wnętrza w takich nieoczywistych miejscach, jak przedpokój czy klatka schodowa.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Waga Brak danych
Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,