Czekolada E. Wedel plakat retro

Stary plakat reklamowy czekolady Wedel z chłopcem w czerwonym ubranku i zebrą. Perełka vintage sprawdzi się jako dekoracja kuchni, salonu lub jadalni.

Opis

Kultowy plakat retro reklamujący wyroby warszawskiej fabryki czekolady E. Wedel! Ciemnofioletowe tło przypomina fakturą i odcieniem nostalgiczną kalkę techniczną. W dolnej części kompozycji umieszczony jest napis w złotym kolorze i doskonale znane po dziś dzień logo. U góry kompozycji widoczny jest narysowany chłopiec w czerwonym stroju, siedzący na biegnącej zebrze. Na plecach dziecko wiezie duże tabliczki czekolady.

Ten wzbudzający przyjemne skojarzenia plakat będzie wspaniałą dekoracją na ścianę do każdego wnętrza vintage. Sprawdzi się jako:

  • grafika w ramie do jadalni retro,
  • plakat na ścianę do kuchni vintage,
  • obrazek do salonu miłośnika klasycznego designu.

Charakterystyczny, prosty i niedający się przeoczyć styl klasycznych plakatów to design ponadczasowy! Zainspirował nas to napisania artykułu “Plakaty na ścianę – 5 stopni wtajemniczenia do magii plakatu“, w którym zebraliśmy informacje i ciekawostki dotyczące tej niezwykłej gałęzi sztuki graficznej. Znajdziesz w nim także pomysły i inspiracje na wkomponowanie plakatu w projekt swojego wnętrza!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,