Tablica Polne kwiaty obrazek prowansalski

Tablica botaniczna przedstawiająca wybór polnych kwiatów. Niezwykła grafika do dekoracji gabinetu, sypialni lub salonu vintage.

Opis

Tablica edukacyjna przedstawiająca zbiór polnych kwiatów została wydana w XIX wieku przez drukarnię Emrik & Binger. Wśród roślin znajdują się między innymi maki, bratki, chabry i kaczeńce. Oryginał ilustracji znajduje się w zbiorach Rijksmuseum w Amsterdamie.

Ten barwny plakat na ścianę z polnymi kwiatami tworzy tryptyk z dwoma innymi tablicami z serii – “Burgundowymi kwiatami” oraz “Kwiatami trującymi“. Wybierz do swojego wnętrza wszystkie trzy i stwórz kompozycję obrazów! Taka dekoracja spełni swoją zdobniczą rolę jako:

  • zestaw grafik prowansalskich do sypialni,
  • tryptyk obrazów do salonu retro,
  • trzy obrazki na ścianę do pokoju dziecięcego.

Wystrój salonu. 6 pomysłów dla indywidualistów!” to tekst stworzony przez dekoratorów Picturini, w którym znajdziesz więcej inspiracji do udekorowania swojego pokoju dziennego. Przeczytaj o niezwykłych wnętrzach, szytych na miarę dla mieszkańców, uwzględniających ich gusta i potrzeby. Zaczerpnij pomysły od Picturini i stwórz własny projekt aranżacji.

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,