Arbuz obrazek vintage

Staromodna grafika przedstawiająca krzak arbuza. Wewnętrzna ramka prosto z atlasu botanicznego i dodatkowe elementy dekoracyjne w formie szkicu z brązowymi gałązkami stanowią rustykalne tło dla ilustracji.

Opis

Ilustracja arbuza pasująca do aranżacji w stylu vintage. Grafika z owocem pochodzi z atlasu autorstwa Anselmusa Boëtiusa de Boodt, uczonego, którego działalność miała miejsce na przełomie XVI i XVII wieku. Wykorzystując jego oryginalną ilustrację, stworzyliśmy obrazek na ścianę w nowoczesnej odsłonie stylu prowansalskiego.

Grafika w stylu vintage “Arbuz”, dzięki ujednoliconej przez Picturini szacie graficznej, łączy się z innymi obrazami z kolekcji botanicznej Picturini. Wykorzystując inne ryciny z owocami i warzywami – przykładowo “Kapustę czerwoną” albo “Arbuzy” – stworzysz atrakcyjną wizualnie i estetyczną kompozycję, która uzupełni aranżację wnętrza.

Zapoznaj się ze wskazówkami od naszych dekoratorów – “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza” to artykuł, z którego dowiesz się, jak wykorzystać grafiki prowansalskie w rustykalnym wnętrzu. Poznasz sposoby na urządzenie domu w stylu rustykalnym, inspirowanym francuską willą, i zakochasz się w dodatkach i dekoracjach vintage!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,