Szpak, jeżyny i motyl – James Bolton obrazek w stylu angielskim

Obrazek na ścianę w stylu angielskim z brązowo-czarnym ptakiem (szpakiem) oraz motylami i jeżynami. Dekoracja na ścianę do wnętrz rustykalnych i vintage – pomysł na ścianę do romantycznej sypialni.

Opis

XVIII-wieczna ilustracja autorstwa Jamesa Boltona przedstawia Szpaka białolicego (Sturnornis albofrontatus), jeżyny, motyla oraz biedronkę. Rysunek zachwyca mocnymi, nasyconymi, żywymi kolorami – błękitem jeżyn, pomarańczem motylich skrzydeł i brązem ptasich piór. Picturini dodało do projektu subtelne efekty postarzające.

Grafika “Szpak, jeżyny i motyl” przywołuje skojarzenia ze ślicznym wiktoriańskim haftem lub serwetką vintage wykorzystywaną do tworzenia dekoracji decoupage. Obrazek na ścianę w postarzanej ramie udekoruje wnętrza romantyczne, rustykalne – na przykład prowansalskie, angielskie czy vintage. Cudownie będzie wyglądał jako element tryptyku obrazów z innymi grafikami z kolekcji Jamesa Boltona!

Obraz z ptakiem w postarzanej ramie pasuje też idealnie do wnętrza w stylu angielskim. Jeżeli chcesz przeczytać o nim więcej, zajrzyj koniecznie do naszego artykułu “Styl angielski we wnętrzach – 6 wnętrz w romantycznym klimacie vintage” Dekoratorzy Picturini podzielili się w nim swoją wiedzą i pomysłami na urządzenie wnętrza vintage!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,