Szary ptak, borówki i motyle – James Bolton obrazek w stylu angielskim

Obrazek w stylu vintage z szarym ptakiem, borówkami i motylami. Grafika na ścianę do kuchni w stylu angielskim, plakat do jadalni w stylu angielskim lub ilustracja w ramie do salonu w stylu prowansalskim.

Opis

XVIII-wieczna rycina retro stworzona przez Jamesa Boltona przedstawia ptaszka – Białorzytkę zwyczajną (Oenanthe oenanthe), borówki oraz motyla – Rusałkę żałobnika. Ilustracja zachwyca mocnymi, nasyconymi, żywymi barwami: błękitem owoców, rozmaitymi tonami zieleni listków i subtelną szarością ptasich piórek. Picturini dodało do projektu subtelne efekty postarzające.

Grafika “Szary ptak, borówki i motyle” doskonale będzie wyglądać jako element tryptyku obrazów z innymi grafikami z kolekcji Jamesa Boltona, na przykład:

Obraz z szarym ptakiem, borówkami i motylami w postarzanej ramie świetnie podkreśli styl wnętrza inspirowanego aranżacjami angielskimi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o aranżacjach w romantycznym stylu angielskim, przeczytaj koniecznie nasz artykuł “Styl angielski we wnętrzach – 6 wnętrz w romantycznym klimacie vintage“. Zawarliśmy w nim wskazówki, pomysły i podpowiedzi, jak zaaranżować wnętrze w brytyjskim, klasycznym klimacie five’o’clock!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,