Strzyżyk i owady – James Bolton obrazek w stylu angielskim

Grafika na ścianę w stylu angielskim przedstawiająca ptaka i motyle wśród ukwieconej zieleni. Pomysł na ścianę do salonu vintage, plakat w postarzanej ramie do romantycznej sypialni, dekoracja ścienna do gabinetu shabby chic.

Opis

Rycina w stylu vintage przedstawia ptaka – Strzyżyka zwyczajnego  (Troglodytes troglodytes) oraz jego jaja, motyle – Rusałki pawiki (Aglais io) wraz z poczwarkami i gąsienicami – oraz pająka z Nososznikowatych (Pholcidae) i chrząszcza ryjkowcowatego (Curculionidae). Rycina jest autorstwa Jamesa Boltona i powstała w roku 1768.

Grafika ze strzyżykiem i owadami spełni dekoratorską funkcję jako:

  • obrazek w stylu vintage na ścianę do romantycznego salonu,
  • grafika postarzana do gabinetu w stylu angielskim,
  • plakat retro do jadalni inspirowanej klimatem prowansalskim.

Obraz ze strzyżykiem i owadami to kompozycja zaprojektowana tak, by podkreślać klimat wnętrz klasycznych, nastrojowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o takich aranżacjach przeczytaj koniecznie nasz artykuł “Styl prowansalski. 8-punktowa checklista aranżacji wnętrza” lub “Styl angielski we wnętrzach – 6 wnętrz w romantycznym klimacie vintage“. Zawarliśmy w nich wskazówki, pomysły i podpowiedzi, jak zaaranżować wnętrza niczym z wiktoriańskiego romansu!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,