Koliber, motyle i muszle – James Bolton obrazek w stylu angielskim

Niezwykła grafika w stylu vintage, przedstawiająca kolibra w kwiatach, otoczonego przez fruwające motyle. U dołu kompozycji widać trzy urokliwe muszelki. Plakat w ramie to pomysł na ścianę do wnętrza w stylu angielskim lub prowansalskim.

Opis

W części centralnej ilustracji vintage znajduje się koliber – Topazik szkarłatny (Topaza pella). Otaczają go kwiaty – Cyklamen perski (Cyclamen persicum Mill.), motyle – Red postman (Heliconius erato) oraz muszelki. Grafika została stworzona przez Jamesa Boltona, brytyjskiego botanika działającego w XVIII wieku.

Obraz “Koliber, muszle i motyle” wspaniale prezentuje się w postarzanej, białej lub czarnej ramie, która podkreśli jego rustykalny styl. Możesz stworzyć tryptyk obrazów w angielskim stylu, wykorzystując pozostałe grafiki z serii, na przykład:

Jeżeli pokochałeś romantyczny styl angielski i chcesz urządzić swój dom, inspirując się nim, przeczytaj nasz artykuł “Styl angielski we wnętrzach – 6 wnętrz w romantycznym klimacie vintage“. Poznasz w nim pomysły, wskazówki i nurty charakterystyczne dla klasycznych wnętrz brytyjskich. Znajdziesz wśród nich inspirację do swojego projektu!

Pamiętaj, że w zależności od Twoich indywidualnych ustawień monitora odcienie kolorów grafik mogą się trochę różnić. 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

, ,

Ramka

, , , ,